Nazwa naszej firmy mówi o nasz wszystko.  Na tym można  zasadniczo zakończyć ten tekst, ale…
skoro tu trafiłeś, to znaczy że masz jeszcze wątpliwości czy tworzymy ofertę właśnie dla Ciebie.

Jesteśmy firmą, która od wielu lat  zajmuje się produkcją promienników gazowych mamy za sobą wiele inwestycji ,miliony sprzedanych urządzeń i tym samym mnóstwo zadowolonych klientów .

Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla procesów grzewczych. Między innymi zajmujemy się realizacją indywidualnych projektów dostosowanych do potrzeb klienta, którego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Nie unikamy wyzwań,każdy nowy projekt jest dla nas inspiracją oraz nowym doświadczeniem.

W naszej ofercie znajdują się promienniki ceramiczne podczerwieni ,,jasne”oraz rurowe ,,ciemne”, które jako jedyni w Polsce produkujemy według własnego projektu używając do tego wysoko jakościowych materiałów .

Dodatkowo oferujemy nagrzewnice gazowe z zamkniętą komorą spalania, urządzenia do napraw nawierzchni asfaltowych a także oferujemy materiały instalacyjne w konkurencyjnych cenach

Dzięki naszej ofercie i doświadczeniu  jesteśmy w stanie zaoferować Ci system ogrzewania dla hali magazynowej, hali produkcyjnej, lub warsztatu pracy z którego w pełni będziesz zadowolony.

Naszymi promiennikami możemy podgrzewać również  ,konstrukcje stalowe przed spawaniem lub lakierowaniem.

Budujemy suszarnię i inne urządzenia dla  procesów technologicznych wymagających podgrzewania.

Wykorzystując gaz do ogrzewania  przyczyniasz się do znacznych oszczędności w Twojej firmie a jednocześnie  dbasz o środowisko.

Urządzenia gazowe nie wytwarzają pyłków zawieszonych PM10 i PM2,5. 

Jeżeli nadal nie wybrałeś interesującego Cię urządzenia – zadzwoń: 506 402 557 lub 512 392 048